Önceki yazılarımızda müşterilerin en çok merak ettiği konuları sizler için cevaplamaya çalıştık. Bu yazımızda ise nakliye firmasının merak ettiği konulara değineceğiz. Başta Bursa evden eve taşımacılık hizmeti veren firmamız olmak üzere, nakliye firmaları size en iyi hizmeti verebilmek adına bazı araştırmalar yaparlar ve bu araştırmalar şu konulara açıklık getirmeyi hedefler;

Evinizdeki Oda Sayısı ve Eşyalarınızın Hacmi

Oda sayınız ve eşya miktarınız nakliye bedelini de etkileyeceği gibi, size tahsis edilecek olan araca sığıp sığmayacağının da anlaşılması, gerekirse standart dışı bir araç tahsis ederek size en iyi hizmeti verebilmek adına, açıklık getirilmesi gereken konuların başında geliyor. Şayet biz bu konuda Bursa evden eve nakliyat firması olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz.

Aracın Taşınması Gereken Yere Yaklaşıp Yaklaşamayacağı

Eşyalarınızın taşınması yapılacak olan araçlar haliyle uzun ve geniş araç kategorisinde yer alıyor. Hal böyle olunca hem eşyanın alınacağı nokta hem de eşyanın indirilip taşınmanın sonlanacağı nokta, aracın girip giremeyeceği konusunda araştırılır. Şayet araç giremeyecekse buna göre makul bir çözüm bulunur. Çözüm bulmak mümkün değilse fiyatlandırmada değişikliğe gidilebilir.

Böyle bir durumun söz konusu olma ihtimaline karşı ister Bursa evden eve hizmeti veren firmalardan isterseniz farklı firmalardan, hizmet alımı yapmadan önce, bilgi ve ücretsiz ekspertiz hizmeti almanız oldukça önemli.

Eşyanız Hangi Konumdan Hangi Konuma ve Kaçıncı Kattan Kaçıncı Kata Taşınacak?

Öncelikle il içerisinde mi yoksa şehir dışı hizmeti mi almak istediğinizi anlamak isteyen firmalar sonrasında, eşyanızın hangi kattan teslim alınıp hangi kata teslim edileceği huşuna açıklık getireceklerdir.

Yine nakliye bedelinin belirleneceği unsurlardan olan bu hususlar da açıklığa kavuşturulunca firma size teklifini yapar. Teklif size uygunsa kabul eder veya uygun değilse farklı firmalarla aynı görüşmeleri yaparak sizin için en uygun firmayı tespit edebilirsiniz.


2 yorum

Aycan · Mayıs 13, 2018 5:30 pm tarihinde

Çok güzel makaleye inmişiniz çok bursa evden eve nakliyat firmasına evini taşıttım ama çoğunlukla eşyalarımızs zarar verilmiştir Çetintaş firması sahibi oktay beye internet yoluyla ulaştım ve de çok memnun kaldım ekibi olsun kendisi olsun işinin uzmanı ve de müşterileriyle çok ilgili bir firma kesinlikle tavsiye ederim bu firma işinin uzmanı firmadır kesinlikle tavsiye ederim

    Oktay Çetintaş · Mayıs 14, 2018 9:44 pm tarihinde

    bu güzel yorumunuz için teşekkür ederim aycan bey hayırlı geceler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bursa evden eve nakliyat || Mudanya evden eve nakliyat || İnegöl evden eve nakliyat