Nakliyat hizmetlerimiz arasında Bursa evden eve nakliyat şirketi olarak nakliye aracına yükleme prosedürü yer almaktadır. Yükleme sırasında eşyaların itinalı ve dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yükleme evvel ise ambalajlama ve paketleme işlemlerini düzgün ve sıhhatli bir şekilde yapıldıktan sonra eşyayı taşıyan deneyimli elemanlarımla birlikte eşyalarınız dikkatli bir şekilde nakliye aracına yükleme prosedürü gerçekleştirilmektedir. Asansörün bulunmadığı ya da merdivenlerin çok dar bulunduğu binalarda ise yük asansörü yardımıyla balkon ve pencerelerden taşınma işlemlerini rahatlıkla sağlamaktayız. Hem binanın asansörü olsa dahi birtakım apartman yöneticileri asansörle eşya taşınması konusu ile ilgili zorluk çıkartabilir. Bu yüzden yük asansörü her hususta basitlik sağlamaktadır.

Eşyanın Taşınması ve Yerleştirilmesi

Taşıma prosedürünü yapıldıktan itibaren taşımacılık aracını kullanmakta olan eksper şoför yola çıktığında güvenilir ve kısa güzergahları tercih ederek eşyalarınızın güvenilir bir şekilde yeni adrese ulaşılmasını sağlamaktadır. Eşyaların taşınması sırasında sizlerden gelen talep tarafında ise nakliye aracında sizlere yer verebiliriz. Nakliye işlemleri sırasında bizimle birlikte olarak gönlünüzün rahatlığı açısında nasıl çalıştığımızı görebilirsiniz. Geniş vasıta filosu yardımıyla seneler süresince Bursa evden eve taşımacılık olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Nakliyat ve Paketleme Hizmeti

Ülkemizde hangi ilde bulunursanız bulunun eşyalarınızı gönül rahatlığıyla nakliye etmek istiyorsanız bizler tam adresiyiz. Yıllar süresince elde etmiş bulunduğumuz deneyim ile ev eşyalarınızı, ofis eşyalarınızı, mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı hasar vermeden taşımaktayız. Eşyaların zarar görmemesi adına Bursa evden eve şirketi olarak teknik kapasiteye sahip olan personellerimiz ile özel koliler ile birlikte paketlemekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz eşyalarınızı evlerinize taşıdıktan sonra ise monte işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Bu sektörde elde etmiş bulunduğumuz deneyimleri müşterilerimize yansıtarak hizmet nedenini ilke edinmekteyiz.

Depolama ve paketleme işlemlerini hizmet zihniyetinı göz önünde bulundurarak süratli ve güvenilir şekilde eşyaların hasar görmesini engel olarak taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet zihniyeti ile birlikte uzun senelerdir bu alanda tutunarak bugünlere geldik. Teknolojik imkanlardan faydalanarak daha iyi bir şekilde hizmet vermek adına adımlar atmaya devam eden firma tüm işlemleri bu sayede sıhhatli ve kaliteli bir şekilde yerine getiriyor. İstediğiniz vakitte firmaya erişerek eşyalarınızı güvenilir bir şekilde gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz. Profesyonel hizmet zihniyeti, ekonomik ve kaliteli hizmet sunma, müşterileri taleplerini göz önünde bulundurma vizyon ve misyon olarak belirlenmiştir.


2 yorum

Tutgut · Nisan 15, 2018 3:22 pm tarihinde

Bugünkü evimi titizlikle taşıdılar oktay bey ve ekibine çok teşekkür ederim

    Oktay Çetintaş · Nisan 18, 2018 3:05 am tarihinde

    güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim turgut bey hayırlı sabahlar dilerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bursa evden eve nakliyat || Mudanya evden eve nakliyat || İnegöl evden eve nakliyat